Misahiro

Regular Members
  • Content Count

    400
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Posts posted by Misahiro


  1. Day 15

    48.1s M13w Ichinojo (8-7) uwatedashinage M16e Chiyoshoma (8-7)
    02.8s M11e Sadanoumi (5-10) yorikiri J3e Ishiura (8-7)
    05.8s M10w Meisei (9-6) oshidashi M17e Shimanoumi (11-4)
    02.3s M14e Chiyonokuni (10-5) kotenage M9w Kotoeko (6-9)
    03.7s M16w Akua (9-6) kubinage M9e Tokushoryu (8-7)
    04.7s M8w Terutsuyoshi (5-10) oshidashi M12w Kaisei (6-9)
    02.7s M8e Aoiyama (6-9) oshidashi M15e Chiyotairyu (9-6)
    02.8s M7w Endo (8-7) hatakikomi M13e Hoshoryu (7-8)
    27.9s M11w Enho (3-12) yorikiri M4w Tobizaru (6-9)
    09.7s M4e Hokutofuji (11-4) yorikiri M10e Ryuden (9-6)
    16.5s M12e Yutakayama (6-9) oshidashi M3e Kagayaki (5-10)
    02.1s M2w Daieisho (10-5) kubinage M5w Kotoshoho (8-7)
    03.3s M2e Onosho (7-8) oshidashi M5e Myogiryu (4-11)
    31.0s M1w Wakatakakage (7-8) yorikiri M14w Kotonowaka (7-8)
    04.1s M3w Okinoumi (6-9) uwatenage M1e Kiribayama (3-12)
    02.6s K1w Takayasu (8-7) yorikiri M6w Tamawashi (8-7)
    05.2s M7e Tochinoshin (9-6) hatakikomi S1w Takanosho (8-7)
    03.3s S1e Mitakeumi (7-8) tsukiotoshi M6e Takarafuji (9-6)
    10.8s K1e Terunofuji (13-2) abisetaoshi O1e Takakeisho (13-2)
    • Like 1
    • Thanks 1

  2. Day 14

    02.9s M16e Chiyoshoma (8-6) hatakikomi J3e Ishiura (8-6)
    03.7s M12e Yutakayama (5-9) tsukidashi M11e Sadanoumi (4-10)
    03.0s M15e Chiyotairyu (9-5) tsukidashi M10w Meisei (8-6)
    05.8s M9e Tokushoryu (8-6) yorikiri M14w Kotonowaka (7-7)
    01.8s M16w Akua (8-6) hatakikomi M9w Kotoeko (6-8)
    00.7s M13w Ichinojo (7-7) hatakikomi M8e Aoiyama (5-9)
    16.0s M8w Terutsuyoshi (4-10) sotokomata M11w Enho (2-12)
    16.8s M7e Tochinoshin (8-6) yorikiri 12w Kaisei (6-8)
    03.6s M6w Tamawashi (8-6) oshidashi M14e Chiyonokuni (9-5)
    08.3s M5e Myogiryu (4-10) okuridashi M13e Hoshoryu (7-7)
    08.5s M7w Endo (7-7) oshidashi M3e Kagayaki (5-9)
    05.6s M4e Hokutofuji (10-4) hatakikomi M2e Onosho (6-8)
    02.2s M2w Daieisho (9-5) oshidashi M10e Ryuden (9-5)
    03.1s M4w Tobizaru (6-8) hatakikomi M1e Kiribayama (3-11)
    10.0s M1w Wakatakakage (6-8) yorikiri M3w Okinoumi (5-9)
    13.6s K1e Terunofuji (12-2) yorikiri M17e Shimanoumi (11-3)
    04.7s M5w Kotoshoho (8-6) oshitaoshi K1w Takayasu (7-7)
    03.8s S1w Takanosho (8-6) oshidashi M6e Takarafuji (9-5)
    06.9s O1e Takakeisho (13-1) tsukidashi S1e Mitakeumi (6-8)
    02.9s M16e Chiyoshoma (8-6) hatakikomi J3e Ishiura (8-6)
    03.7s M12e Yutakayama (5-9) tsukidashi M11e Sadanoumi (4-10)
    03.0s M15e Chiyotairyu (9-5) tsukidashi M10w Meisei (8-6)
    05.8s M9e Tokushoryu (8-6) yorikiri M14w Kotonowaka (7-7)
    01.8s M16w Akua (8-6) hatakikomi M9w Kotoeko (6-8)
    00.7s M13w Ichinojo (7-7) hatakikomi M8e Aoiyama (5-9)
    16.0s M8w Terutsuyoshi (4-10) sotokomata M11w Enho (2-12)
    16.8s M7e Tochinoshin (8-6) yorikiri 12w Kaisei (6-8)
    03.6s M6w Tamawashi (8-6) oshidashi M14e Chiyonokuni (9-5)
    08.3s M5e Myogiryu (4-10) okuridashi M13e Hoshoryu (7-7)
    08.5s M7w Endo (7-7) oshidashi M3e Kagayaki (5-9)
    05.6s M4e Hokutofuji (10-4) hatakikomi M2e Onosho (6-8)
    02.2s M2w Daieisho (9-5) oshidashi M10e Ryuden (9-5)
    03.1s M4w Tobizaru (6-8) hatakikomi M1e Kiribayama (3-11)
    10.0s M1w Wakatakakage (6-8) yorikiri M3w Okinoumi (5-9)
    13.6s K1e Terunofuji (12-2) yorikiri M17e Shimanoumi (11-3)
    04.7s M5w Kotoshoho (8-6) oshitaoshi K1w Takayasu (7-7)
    03.8s S1w Takanosho (8-6) oshidashi M6e Takarafuji (9-5)
    06.9s O1e Takakeisho (13-1) tsukidashi S1e Mitakeumi (6-8)
    • Like 1

  3. Day 13

    06.6s J4e Chiyomaru (8-5) tsukidashi M16w Akua (7-6)
    10.4s M14e Chiyonokuni (9-4) oshidashi M12e Yutakayama (4-9)
    06.7s M16e Chiyoshoma (7-6) oshitaoshi M11w Enho (2-11)
    03.5s M11e Sadanoumi (4-9) yorikiri M12w Kaisei (6-7)
    04.1s M10w Meisei (8-5) oshidashi M14w Kotonowaka (7-6)
    02.8s M13w Ichinojo (6-7) uwatedashinage M9w Kotoeko (6-7)
    02.8s M8e Aoiyama (5-8) hatakikomi M13e Hoshoryu (7-6)
    01.0s M15e Chiyotairyu (8-5) hatakikomi M7w Endo (6-7)
    15.0s M4e Hokutofuji (9-4) yorikiri M9e Tokushoryu (7-6)
    21.2s M7e Tochinoshin (7-6) yorikiri M3w Okinoumi (5-8)
    03.8s M6w Tamawashi (7-6) oshidashi M3e Kagayaki (5-8)
    11.7s M6e Takarafuji (9-4) yorikiri M2w Daieisho (8-5)
    07.0s M2e Onosho (6-7) oshitaoshi M5w Kotoshoho (7-6)
    18.5s M1w Wakatakakage (5-8) tsukiotoshi M5e Myogiryu (3-10)
    15.6s M1e Kiribayama (3-10) yorikiri M8w Terutsuyoshi (3-10)
    30.0s M4w Tobizaru (5-8) kekaeshi K1w Takayasu (7-6)
    17.1s K1e Terunofuji (11-2) oshidashi M10e Ryuden (9-4)
    03.5s S1w Takanosho (7-6) oshitaoshi S1e Mitakeumi (6-7)
    10.4s O1e Takakeisho (12-1) oshidashi M17e Shimanoumi (11-2)
    • Like 2

  4. Day 12

    06.6s M14w Kotonowaka (7-5) uwatedashinage J1w Chiyonoo (4-8)
    07.3s M13w Ichinojo (5-7) tsukitaoshi M11w Enho (2-10)
    27.3s M17e Shimanoumi (11-1) shitatedashinage M10e Ryuden (9-3)
    02.5s M10w Meisei (7-5) oshidashi M16e Chiyoshoma (6-6)
    09.0s M9e Tokushoryu (7-5) oshidashi M15e Chiyotairyu (7-5)
    02.9s M12w Kaisei (6-6) oshidashi M9w Kotoeko (6-6)
    05.4s M12e Yutakayama (4-8) oshidashi M8e Aoiyama (4-8)
    05.2s M13e Hoshoryu (7-5) abisetaoshi M8w Terutsuyoshi (3-9)
    05.2s M16w Akua (7-5) yoritaoshi M7w Endo (6-6)
    05.9s M14e Chiyonokuni (8-4) hatakikomi M5e Myogiryu (3-9)
    35.3s M4e Hokutofuji (8-4) yorikiri M7e Tochinoshin (6-6)
    01.6s M5w Kotoshoho (7-5) hatakikomi M3w Okinoumi (5-7)
    03.7s M3e Kagayaki (5-7) oshidashi M2e Onosho (5-7)
    09.3s M1e Kiribayama (2-10) yorikiri M11e Sadanoumi (3-9)
    06.1s M1w Wakatakakage (4-8) yoritaoshi M4w Tobizaru (4-8)
    07.0s K1w Takayasu (7-5) hatakikomi M2w Daieisho (8-4)
    03.3s K1e Terunofuji (10-2) yorikiri S1e Mitakeumi (6-6)
    02.7s S1w Takanosho (6-6) yorikiri M6w Tamawashi (6-6)
    02.6s O1e Takakeisho (11-1) tsukidashi M6e Takarafuji (8-4)

  5. Day 11

    01.9s M15e Chiyotairyu (7-4) tsukidashi J3e Ishiura (6-5)
    24.6s M17e Shimanoumi (10-1) oshitaoshi M13e Hoshoryu (6-5)
    08.0s M16w Akua (6-5) yorikiri M12w Kaisei (5-6)
    15.4s M13w Ichinojo (4-7) oshidashi M12e Yutakayama (3-8)
    04.6s M11e Sadanoumi (3-8) yorikiri M11w Enho (2-9)
    00.5s M10w Meisei (6-5) hatakikomi M14e Chiyonokuni (7-4)
    04.2s M9e Tokushoryu (6-5) tottari M16e Chiyoshoma (6-5)
    07.7s M8w Terutsuyoshi (3-8) oshidashi  M14w Kotonowaka (6-5)
    01.3s M8e Aoiyama (4-7) hatakikomi M9w Kotoeko (6-5)
    80.3s M10e Ryuden (9-2) okuritaoshi M6e Takarafuji (8-3)
    93.4s M4e Hokutofuji (7-4) tsukiotoshi M7w Endo (6-5)
    03.7s M2w Daieisho (8-3) tsukidashi M6w Tamawashi (6-5)
    11.0s M2e Onosho (5-6) yorikiri M3w Okinoumi (5-6)
    12.0s M1w Wakatakakage (3-8) oshidashi M3e Kagayaki (4-7)
    14.3s M7e Tochinoshin (6-5) yorikiri M1e Kiribayama (1-10)
    12.5s K1e Terunofuji (9-2) kimedashi M5e Myogiryu (3-8)
    02.5s M4w Tobizaru (4-7) hatakikomi S1w Takanosho (5-6)
    07.2s K1w Takayasu (6-5) oshidashi S1e Mitakeumi (6-5)
    04.3s O1e Takakeisho (10-1) tsukiotoshi M5w Kotoshoho (6-5)

  6. Day 10

    04.5s M16e Chiyoshoma (6-4) hatakikomi J2e Midorifuji (7-3)
    04.6s M17e Shimanoumi (9-1) yorikiri M14e Chiyonokuni (7-3)
    04.7s M14w Kotonowaka (6-4) yoritaoshi M16w Akua (5-5)
    04.8s M13e Hoshoryu (6-4) uwatenage M11e Sadanoumi (2-8)
    06.8s M11w Enho (2-8) tsukiotoshi M15e Chiyotairyu (6-4)
    04.2s M10w Meisei (5-5) oshitaoshi M9e Tokushoryu (5-5)
    07.3s M12w Kaisei (5-5) yorikiri M8e Aoiyama (3-7)
    37.6s M12e Yutakayama (3-7) hatakikomi M8w Terutsuyoshi (2-8)
    16.4s M13w Ichinojo (3-7) yorikiri M7e Tochinoshin (5-5)
    13.7s M9w Kotoeko (6-4) kotenage M7w Endo (6-4)
    04.9s M10e Ryuden (8-2) oshidashi M6w Tamawashi (6-4)
    16.1s M4e Hokutofuji (6-4) oshidashi M6e Takarafuji (8-2)
    04.1s M2w Daieisho (7-3) oshidashi M3w Okinoumi (5-5)
    04.9s M3e Kagayaki (4-6) yorikiri M1e Kiribayama (1-9)
    34.1s M2e Onosho (4-6) abisetaoshi M1w Wakatakakage (2-8)
    06.9s K1e Terunofuji (8-2) tsuridashi M4w Tobizaru (3-7)
    02.2s M5w Kotoshoho (6-4) okuridashi S1e Mitakeumi (6-4)
    05.8s S1w Takanosho (5-5) oshidashi K1w Takayasu (5-5)
    10.3s O1e Takakeisho (9-1) hatakikomi M5e Myogiryu (3-7)

     


  7. Day 9

    20.1s M16w Akua (5-4) yorikiri J1e Akiseyama (5-4)
    35.6s M14w Kotonowaka (5-4) sukuinage M13e Hoshoryu (5-4)
    58.4s M12w Kaisei (4-5) yorikiri M13w Ichinojo (2-7)
    11.8s M17e Shimanoumi (8-1) okuridashi M12e Yutakayama (2-7)
    03.0s M15e Chiyotairyu (6-3) tsukidashi  M11e Sadanoumi (2-7)
    13.2s M14e Chiyonokuni (7-2) tsukidashi M9e Tokushoryu (5-4)
    00.9s M16e Chiyoshoma (5-4) uwatenage M8w Terutsuyoshi (2-7)
    01.9s M11w Enho (1-8) yorikiri M8e Aoiyama (3-6)
    04.3s M7w Endo (6-3) tsukitaoshi M10w Meisei (4-5)
    26.7s M10e Ryuden (7-2) sukuinage M7e Tochinoshin (5-4)
    02.9s M6w Tamawashi (6-3) oshidashi M9w Kotoeko (5-4)
    67.8s M6e Takarafuji (8-1) tsukiotoshi M3w Okinoumi (5-4)
    26.0s M4e Hokutofuji (5-4) oshidashi M3e Kagayaki (3-6)
    03.5s M2w Daieisho (6-3) oshidashi M1w Wakatakakage (2-7)
    03.4s M2e Onosho (3-6) oshidashi M1e Kiribayama (1-8)
    23.0s K1w Takayasu (5-4) okuridashi K1e Terunofuji (7-2)
    05.2s M5w Kotoshoho (5-4) tsukiotoshi S1w Takanosho (4-5)
    02.9s M5e Myogiryu (3-6) yorikiri S1e Mitakeumi (6-3)
    15.2s M4w Tobizaru (3-6) hatakikomi O1e Takakeisho (8-1)

  8. Day 8

    17.3s M17e Shimanoumi (7-1) yorikiri J4e Chiyomaru (5-3)
    38.2s M13e Hoshoryu (5-3) yorikiri M13w Ichinojo (2-6)
    11.6s M14w Kotonowaka (4-4) okuridashi M12e Yutakayama (2-6)
    07.3s M16e Chiyoshoma (4-4) okuridashi M12w Kaisei (3-5)
    03.3s M16w Akua (4-4) uwatehineri M11w Enho (0-8)
    18.9s M10e Ryuden (6-2) yorikiri M15e Chiyotairyu (5-3)
    03.8s M8e Aoiyama (3-5) tsukidashi M11e Sadanoumi (2-6)
    03.2s M7e Tochinoshin (5-3) hatakikomi M10w Meisei (4-4)
    07.4s M7w Endo (5-3) yorikiri M14e Chiyonokuni (6-2)
    03.5s M6e Takarafuji (7-1) yorikiri M9w Kotoeko (5-3)
    07.7s M9e Tokushoryu (5-3) hatakikomi M6w Tamawashi (5-3)
    00.9s M5w Kotoshoho (4-4) oshitaoshi M8w Terutsuyoshi (2-6)
    06.3s M3w Okinoumi (5-3) yorikiri M3e Kagayaki (3-5)
    26.2s M1w Wakatakakage (2-6) oshitaoshi M1e Kiribayama (1-7)
    09.8s M2w Daieisho (5-3) oshidashi K1e Terunofuji (7-1)
    04.9s K1w Takayasu (4-4) hatakikomi M2e Onosho (2-6)
    12.7s S1e Mitakeumi (6-2) uwatenage M4w Tobizaru (2-6)
    03.6s M5e Myogiryu (2-6) oshidashi S1w Takanosho (4-4)
    02.6s O1e Takakeisho (8-0) hikiotoshi M4e Hokutofuji (4-4)

  9. Day 7

    07.2s J3e Ishiura (4-3) oshidashi M14w Kotonowaka (3-4)
    04.0s M13e Hoshoryu (4-3) watashikomi M14e Chiyonokuni (6-1)
    09.7s M17e Shimanoumi (6-1) okuridashi M12w Kaisei (3-4)
    08.9s M15e Chiyotairyu (5-2) tsukiotoshi M12e Yutakayama (2-5)
    07.8s M11e Sadanoumi (2-5) sukuinage M16e Chiyoshoma (3-4)
    06.5s M10w Meisei (4-3) yorikiri M13w Ichinojo (2-5)
    22.8s M16w Akua (3-4) uwatedashinage M10e Ryuden (5-2)
    14.5s M9w Kotoeko (5-2) kotenage M11w Enho (0-7)
    09.2s M7e Tochinoshin (4-3) yorikiri M7w Endo (4-3)
    03.0s M6w Tamawashi (5-2) hatakikomi M8w Terutsuyoshi (2-5)
    26.9s M6e Takarafuji (6-1) yorikiri M9e Tokushoryu (4-3)
    00.8s M8e Aoiyama (2-5) hatakikomi M5w Kotoshoho (3-4)
    25.7s M2w Daieisho (4-3) tsukidashi M5e Myogiryu (1-6)
    02.6s M4w Tobizaru (2-5) okuridashi M2e Onosho (2-5)
    10.9s K1w Takayasu (3-4) yorikiri M1e Kiribayama (1-6)
    09.7s K1e Terunofuji (7-0) sukuinage M1w Wakatakakage (1-6)
    06.3s M3e Kagayaki (3-4) hikiotoshi S1w Takanosho (4-3)
    05.4s S1e Mitakeumi (5-2) oshidashi M4e Hokutofuji (4-3)
    03.0s O1e Takakeisho (7-0) oshidashi M3w Okinoumi (4-3)
    • Like 1
    • Thanks 1

  10. Day 6

    04.1s M15e Chiyotairyu (4-2) oshidashi J2w Shohozan (1-5)
    73.9s M13w Ichinojo (2-4) yorikiri M17e Shimanoumi (5-1)
    02.6s M12e Yutakayama (2-4) oshidashi M16e Chiyoshoma (3-3)
    10.8s M12w Kaisei (3-3) yorikiri M14w Kotonowaka (3-3)
    14.4s M16w Akua (2-4) uwatenage M11e Sadanoumi (1-5)
    02.5s M14e Chiyonokuni (6-0) hatakikomi M11w Enho (0-6)
    05.7s M9e Tokushoryu (4-2) oshitaoshi M13e Hoshoryu (3-3)
    02.8s M8e Aoiyama (1-5) oshitaoshi M10w Meisei (3-3)
    01.8s M10e Ryuden (5-1) hatakikomi M8w Terutsuyoshi (2-4)
    31.3s M7e Tochinoshin (3-3) uwatenage M9w Kotoeko (4-2)
    02.0s M6w Tamawashi (4-2) oshidashi M5e Myogiryu (1-5)
    08.6s M5w Kotoshoho (3-3) oshidashi M7w Endo (4-2)
    22.2s M6e Takarafuji (5-1) hatakikomi M4w Tobizaru (1-5)
    08.8s M2e Onosho (2-4) okuridashi M2w Daieisho (3-3)
    08.3s K1e Terunofuji (6-0) yorikiri M1e Kiribayama (1-5)
    08.7s K1w Takayasu (2-4) hatakikomi M1w Wakatakakage (1-5)
    11.8s S1e Mitakeumi (4-2) yorikiri M3w Okinoumi (4-2)
    49.5s S1w Takanosho (4-2) hatakikomi M4e Hokutofuji (4-2)
    03.7s O1e Takakeisho (6-0) hatakikomi M3e Kagayaki (2-4)
    • Like 2

  11. Day 5

    20.2s M17e Shimanoumi (5-0) yorikiri M14w Kotonowaka (3-2)
    10.6s M13w Ichinojo (1-4) yoritaoshi M16w Akua (1-4)
    03.1s M16e Chiyoshoma (3-2) hatakikomi M13e Hoshoryu (3-2)
    05.4s M15e Chiyotairyu (3-2) yorikiri M12w Kaisei (2-3)
    02.1s M14e Chiyonokuni (5-0) hatakikomi M11e Sadanoumi (1-4)
    03.1s M10w Meisei (3-2) tsukiotoshi M12e Yutakayama (1-4)
    03.1s M10e Ryuden (4-1) oshitaoshi M11w Enho (0-5)
    05.8s M8w Terutsuyoshi (2-3) hatakikomi M9w Kotoeko (4-1)
    03.8s M9e Tokushoryu (3-2) oshidashi M7e Tochinoshin (2-3)
    04.0s M6w Tamawashi (3-2) oshidashi M8e Aoiyama (0-5)
    15.7s M6e Takarafuji (4-1) okuridashi M7w Endo (4-1)
    04.3s M5w Kotoshoho (2-3) oshidashi M4w Tobizaru (1-4)
    03.2s M3e Kagayaki (2-3) oshitaoshi M5e Myogiryu (1-4)
    79.5s M3w Okinoumi (4-1) tsukiotoshi K1w Takayasu (1-4)
    10.7s K1e Terunofuji (5-0) uwatenage M4e Hokutofuji (4-1)
    08.3s S1w Takanosho (3-2) oshidashi M1e Kiribayama (1-4)
    04.0s S1e Mitakeumi (3-2) yorikiri M1w Wakatakakage (1-4)
    04.5s O1e Takakeisho (5-0) tsukidashi M2w Daieisho (3-2)
    --------- M2e Onosho (1-4) fusen O2e Shodai (3-2)
    • Like 1
    • Thanks 1

  12. Day 4

    03.0s M17e Shimanoumi (4-0) tsukiotoshi M16w Akua (1-3)
    10.9s M14w Kotonowaka (3-1) uwatenage M16e Chiyoshoma (2-2)
    01.5s M15e Chiyotairyu (2-2) hatakikomi M13e Hoshoryu (3-1)
    11.3s M14e Chiyonokuni (4-0) kakenage M12w Kaisei (2-2)
    09.5s M11e Sadanoumi (1-3) yorikiri M13w Ichinojo (0-4)
    28.2s M10e Ryuden (3-1) shitatedashinage M12e Yutakayama (1-3)
    11.7s M10w Meisei (2-2) oshitaoshi M11w Enho (0-4)
    08.9s M9w Kotoeko (4-0) tsukiotoshi M9e Tokushoryu (2-2)
    07.3s M7e Tochinoshin (2-2) yorikiri M8w Terutsuyoshi (1-3)
    13.3s M6e Takarafuji (3-1) hikiotoshi M8e Aoiyama (0-4)
    07.1s M7w Endo (4-0) oshidashi M6w Tamawashi (2-2)
    02.7s M5e Myogiryu (1-3) oshitaoshi M5w Kotoshoho (1-3)
    15.3s M3e Kagayaki (1-3) oshidashi M4w Tobizaru (1-3)
    15.8s K1e Terunofuji (4-0) yorikiri M3w Okinoumi (3-1)
    06.2s M4e Hokutofuji (4-0) oshidashi K1w Takayasu (1-3)
    03.4s M1e Kiribayama (1-3) katasukashi S1e Mitakeumi (2-2)
    04.4s S1w Takanosho (2-2) yorikiri M1w Wakatakakage (1-3)
    03.5s M2w Daieisho (3-1) tsukidashi O2e Shodai (3-1)
    06.4s O1e Takakeisho (4-0) oshidashi M2e Onosho (0-4)
    • Like 1
    • Thanks 1

  13. Day 3

    01.5s M16w Akua (1-2) hatakikomi J2e Midorifuji (1-2)
    13.7s M17e Shimanoumi (3-0) oshidashi M16e Chiyoshoma (2-1)
    10.5s M14e Chiyonokuni (3-0) oshidashi M14w Kotonowaka (2-1)
    02.5s M15e Chiyotairyu (1-2) hikiotoshi M13w Ichinojo (0-3)
    10.8s M12w Kaisei (2-1) watashikomi M12e Yutakayama (1-2)
    03.0s M13e Hoshoryu (3-0) kotenage M11w Enho (0-3)
    57.5s M10e Ryuden (2-1) shitatedashinageM10w Meisei (1-2)
    09.4s M9w Kotoeko (3-0) yorikiri M11e Sadanoumi (0-3)
    05.7s M8w Terutsuyoshi (1-2) oshidashi M8e Aoiyama (0-3)
    06.7s M7w Endo (3-0) yorikiri M9e Tokushoryu (2-1)
    01.7s M6w Tamawashi (2-1) oshidashi M6e Takarafuji (2-1)
    30.9s M7e Tochinoshin (1-2) uwatenage M5w Kotoshoho (1-2)
    08.1s M4w Tobizaru (1-2) tsukiotoshi M5e Myogiryu (0-3)
    02.8s M4e Hokutofuji (3-0) oshidashi M2w Daieisho (2-1)
    04.9s K1e Terunofuji (3-0) oshidashi M2e Onosho (0-3)
    04.7s M3w Okinoumi (3-0) katasukashi S1w Takanosho (1-2)
    04.0s S1e Mitakeumi (2-1) oshidashi M3e Kagayaki (0-3)
    -------- M1w Wakatakakage (1-2) fusen O1w Asanoyama (1-2)
    09.0s O1e Takakeisho (3-0) tsukiotoshi M1e Kiribayama (0-3)
    18.6s O2e Shodai (3-0) tsukiotoshi K1w Takayasu (1-2)

    • Like 2
    • Thanks 1

  14. Day 2

    01.4s M16e Chiyoshoma (2-0) tsukiotoshi J1e Akiseyama (1-1)
    04.7s M17e Shimanoumi (2-0) oshidashi M15e Chiyotairyu (0-2)
    01.3s M14e Chiyonokuni (2-0) hatakikomi M16w Akua (0-2)
    05.5s M14w Kotonowaka (2-0) oshidashi M13w Ichinojo (0-2)
    25.6s M13e Hoshoryu (2-0) uchigake M12e Yutakayama (1-1)
    02.2s M12w Kaisei (1-1) oshitaoshi M11w Enho (0-2)
    28.3s M10e Ryuden (1-1) shitatenage M11e Sadanoumi (0-2)
    07.1s M9w Kotoeko (2-0) oshidashi M10w Meisei (1-1)
    01.2s M9e Tokushoryu (2-0) hatakikomi M8e Aoiyama (0-2)
    01.3s M7w Endo (2-0) hatakikomi M8w Terutsuyoshi (0-2)
    11.5s M6e Takarafuji (2-0) yorikiri M7e Tochinoshin (0-2)
    05.3s M5w Kotoshoho (1-1) tsukidashi M6w Tamawashi (1-1)
    04.9s M4e Hokutofuji (2-0) tsukiotoshi M4w Tobizaru (0-2)
    06.8s M3w Okinoumi (2-0) yorikiri M5e Myogiryu (0-2)
    03.1s K1w Takayasu (1-1) oshidashi M3e Kagayaki (0-2)
    10.6s M2w Daieisho (2-0) tsukiotoshi S1e Mitakeumi (1-1)
    03.5s S1w Takanosho (1-1) yorikiri M2e Onosho (0-2)
    04.2s O1e Takakeisho (2-0) tsukidashi M1w Wakatakakage (0-2)
    05.4s O2e Shodai (2-0) yorikiri M1e Kiribayama (0-2)
    05.7s K1e Terunofuji (2-0) uwatenage O1w Asanoyama (1-1)
    • Like 3

  15. Day 1

    17.2s M17e Shimanoumi (1-0) oshidashi J1w Chiyonoo (0-1)
    02.8s M16e Chiyoshoma (1-0) shitatenage M16w Akua (0-1)
    07.6s M14w Kotonowaka (1-0) katasukashi M15e Chiyotairyu (0-1)
    05.7s M14e Chiyonokuni (1-0) oshidashi M13w Ichinojo (0-1)
    11.4s M13e Hoshoryu (1-0) shitatenage M12w Kaisei (0-1)
    08.1s M12e Yutakayama (1-0) oshitaoshi M11w Enho (0-1)
    07.1s M10w Meisei (1-0) oshidashi M11e Sadanoumi (0-1)
    23.0s M9w Kotoeko (1-0) kakenage M10e Ryuden (0-1)
    03.3s M9e Tokushoryu (1-0) oshitaoshi M8w Terutsuyoshi (0-1)
    08.5s M7w Endo (1-0) oshidashi M8e Aoiyama (0-1)
    08.2s M6w Tamawashi (1-0) oshidashi M7e Tochinoshin (0-1)
    02.5s M6e Takarafuji (1-0) oshitaoshi M5w Kotoshoho (0-1)
    05.0s M4e Hokutofuji (1-0) oshidashi M5e Myogiryu (0-1)
    10.1s M3w Okinoumi (1-0) oshidashi M4w Tobizaru (0-1)
    03.8s K1e Terunofuji (1-0) yorikiri M3e Kagayaki (0-1)
    04.2s M2w Daieisho (1-0) tsukiotoshi S1w Takanosho (0-1)
    04.5s S1e Mitakeumi (1-0) yorikiri M2e Onosho (0-1)
    05.3s O2e Shodai (1-0) tsukiotoshi M1w Wakatakakage (0-1)
    03.2s O1w Asanoyama (1-0) yorikiri M1e Kiribayama (0-1)
    04.3s O1e Takakeisho (1-0) oshidashi K1w Takayasu (0-1)
    • Like 2
    • Thanks 1

  16. Day 6

    12.3s M15e Shimanoumi (3-3) tsukiotoshi M17e Ichinojo (4-2)
    05.4s M14e Tobizaru (5-1) tsukiotoshi M16w Hoshoryu (3-3)
    08.0s M12e Kotoshoho (5-1) shitatehineri M15w Shohozan (0-6)
    04.3s M12w Kaisei (2-4) oshidashi M13e Meisei (3-3)
    05.0s M10w Kotoeko (3-3) oshidashi M10e Sadanoumi (2-4)
    04.1s M11e Chiyotairyu (5-1) oshidashi M9w Onosho (5-1)
    09.2s M8w Wakatakakage (4-2) yorikiri M7e Ryuden (2-4)
    13.8s M6e Takayasu (4-2) hatakikomi M8e Tokushoryu (1-5)
    06.9s M6w Kagayaki (4-2) tsukidashi M9e Enho (1-5)
    31.5s M7w Aoiyama (3-3) sukuinage M5w Takarafuji (4-2)
    04.4s M5e Kiribayama (4-2) tsukidashi M2w Tamawashi (2-4)
    01.8s M2e Hokutofuji (2-4) okuridashi M1w Takanosho (3-3)
    04.1s M1e Terunofuji (4-2) yorikiri K1e Okinoumi (1-5)
    02.1s S1w Mitakeumi (4-2) hatakikomi K1w Endo (3-3)
    03.4s S1e Shodai (5-1) yorikiri M4w Tochinoshin (2-4)
    06.4s S2e Daieisho (2-4) oshidashi M4e Yutakayama (2-4)
    08.5s O1e Asanoyama (3-3) yorikiri M3e Myogiryu (3-3)
    02.3s O1w Takakeisho (5-1) tsukidashi M3w Terutsuyoshi (2-4)
    • Thanks 1

  17. Day 5

    04.9s M16w Hoshoryu (3-2) sotogake J1w Nishikigi (2-3)
    --------- M13e Meisei (3-2) fusen M16e Kyokutaisei (2-3)
    14.4s M17e Ichinojo (4-1) yorikiri M12w Kaisei (1-4)
    07.8s M12e Kotoshoho (4-1) oshidashi M15e Shimanoumi (2-3)
    02.4s M11e Chiyotairyu (4-1) tsukidashi M15w Shohozan (0-5)
    07.6s M10w Kotoeko (2-3) yoritaoshi M14e Tobizaru (4-1)
    12.0s M10e Sadanoumi (2-3) sukuinage M8e Tokushoryu (1-4)
    24.4s M9w Onosho (5-0) oshidashi M7w Aoiyama (2-3)
    09.7s M9e Enho (1-4) okuridashi M7e Ryuden (2-3)
    12.0s M8w Wakatakakage (3-2) oshidashi M6w Kagayaki (3-2)
    24.4s M5w Takarafuji (4-1) yorikiri M5e Kiribayama (3-2)
    09.7s M4w Tochinoshin (2-3) kakenage M6e Takayasu (3-2)
    11.1s M4e Yutakayama (2-3) tsukiotoshi M1w Takanosho (3-2)
    39.0s K1w Endo (3-2) yorikiri K1e Okinoumi (1-4)
    03.3s S1e Shodai (4-1) oshidashi M2e Hokutofuji (1-4)
    12.5s M1e Terunofuji (3-2) yorikiri S2e Daieisho (1-4)
    01.2s S1w Mitakeumi (3-2) hikkake M3w Terutsuyoshi (2-3)
    04.5s O1w Takakeisho (4-1) oshidashi M3e Myogiryu (3-2)
    03.4s O1e Asanoyama (2-3) oshidashi M2w Tamawashi (2-3)
    • Like 1
    • Thanks 2

  18. Day 4

    22.3s M17e Ichinojo (3-1) yorikiri J1e Ikioi (1-3)
    09.2s M15e Shimanoumi (2-2) yoritaoshi M16e Kyokutaisei (2-2)
    02.7s M16w Hoshoryu (2-2) oshidashi M15w Shohozan (0-4)
    11.7s M14e Tobizaru (4-0) okuridashi M12w Kaisei (1-3)
    03.8s M12e Kotoshoho (3-1) hatakikomi M11e Chiyotairyu (3-1)
    07.6s M10w Kotoeko (1-3) hikiotoshi M13e Meisei (2-2)
    08.4s M9w Onosho (4-0) yorikiri M9e Enho (0-4)
    04.0s M8w Wakatakakage (2-2) tsukiotoshi M10e Sadanoumi (1-3)
    08.4s M7e Ryuden (2-2) oshidashi M7w Aoiyama (2-2)
    14.5s M6w Kagayaki (3-1) hikiotoshi M8e Tokushoryu (1-3)
    11.5s M6e Takayasu (3-1) yorikiri M5e Kiribayama (3-1)
    01.8s M5w Takarafuji (3-1) yorikiri M4w Tochinoshin (1-3)
    09.3s M4e Yutakayama (1-3) tsukiotoshi M3e Myogiryu (3-1)
    02.5s K1w Endo (2-2) oshidashi M3w Terutsuyoshi (2-2)
    08.1s M1w Takanosho (3-1) oshidashi S2e Daieisho (1-3)
    06.2s K1e Okinoumi (1-3) yorikiri S1w Mitakeumi (2-2)
    07.3s M1e Terunofuji (2-2) oshidashi S1e Shodai (3-1)
    11.0s O1e Asanoyama (1-3) yoritaoshi M2e Hokutofuji (1-3)
    09.5s O1w Takakeisho (3-1) oshidashi M2w Tamawashi (2-2)
    • Thanks 2

  19. Day 3

    18.9s M16e Kyokutaisei (2-1) yoritaoshi M16w Hoshoryu (1-2)
    01.4s M17e Ichinojo (2-1) hatakikomi M15w Shohozan (0-3)
    05.3s M13e Meisei (2-1) okuridashi M15e Shimanoumi (1-2)
    12.2s M14e Tobizaru (3-0) hikkake M12e Kotoshoho (2-1)
    --------- M11e Chiyotairyu (3-0) fusen M11w Kotoshogiku (1-2)
    14.7s M12w Kaisei (1-2) yorikiri M10w Kotoeko (0-3)
    04.4s M10e Sadanoumi (1-2) uwatenage M9e Enho (0-3)
    08.7s M9w Onosho (3-0) yoritaoshi M8w Wakatakakage (1-2)
    00.6s M7w Aoiyama (2-1) hatakikomi M8e Tokushoryu (1-2)
    05.9s M6w Kagayaki (2-1) tsukiotoshi M6e Takayasu (2-1)
    07.3s M5w Takarafuji (2-1) yorikiri M7e Ryuden (1-2)
    09.6s M4w Tochinoshin (1-2) oshidashi M4e Yutakayama (0-3)
    01.1s M5e Kiribayama (3-0) katasukashi M3w Terutsuyoshi (2-1)
    12.5s M2w Tamawashi (2-1) oshidashi K1e Okinoumi (0-3)
    04.3s M1w Takanosho (2-1) oshidashi S1w Mitakeumi (2-1)
    03.9s S1e Shodai (3-0) oshidashi K1w Endo (1-2)
    09.3s M3e Myogiryu (3-0) oshidashi S2e Daieisho (1-2)
    04.1s M2e Hokutofuji (1-2) oshidashi O1w Takakeisho (2-1)
    06.4s M1e Terunofuji (1-2) uwatenage O1e Asanoyama (0-3)
    • Thanks 1

  20. Day 2

    12.8s M17e Ichinojo (1-1) yorikiri M16e Kyokutaisei (1-1)
    13.3s M15e Shimanoumi (1-1) yoritaoshi M16w Hoshoryu (1-1)
    07.8s M14e Tobizaru (2-0) hatakikomi M15w Shohozan (0-2)
    07.2s M12e Kotoshoho (2-0) yorikiri M12w Kaisei (0-2)
    11.4s M13e Meisei (1-1) yorikiri M11w Kotoshogiku (1-1)
    03.9s M11e Chiyotairyu (2-0) hatakikomi M10e Sadanoumi (0-2)
    02.0s M9w Onosho (2-0) hatakikomi M10w Kotoeko (0-2)
    03.0s M8e Tokushoryu (1-1) yoritaoshi M9e Enho (0-2)
    09.0s M7w Aoiyama (1-1) oshidashi M8w Wakatakakage (1-1)
    13.7s M6e Takayasu (2-0) yorikiri M7e Ryuden (1-1)
    04.0s M5w Takarafuji (1-1) oshidashi M6w Kagayaki (1-1)
    01.8s M5e Kiribayama (2-0) tsukiotoshi M4e Yutakayama (0-2)
    06.7s M3w Terutsuyoshi (2-0) yorikiri M4w Tochinoshin (0-2)
    03.0s M3e Myogiryu (2-0) oshitaoshi K1w Endo (1-1)
    02.9s S1e Shodai (2-0) oshidashi M2w Tamawashi (1-1)
    06.6s S2e Daieisho (1-1) tsukiotoshi M2e Hokutofuji (0-2)
    03.3s S1w Mitakeumi (2-0) okuridashi M1e Terunofuji (0-2)
    07.2s M1w Takanosho (1-1) yorikiri O1e Asanoyama (0-2)
    03.1s O1w Takakeisho (2-0) oshidashi K1e Okinoumi (0-2)
    • Thanks 1

  21. Day 1

    10.1s M16w Hoshoryu (1-0) yorikiri M17e Ichinojo (0-1)
    08.2s M16e Kyokutaisei (1-0) oshidashi M15w Shohozan (0-1)
    04.5s M14e Tobizaru (1-0) yorikiri M15e Shimanoumi (0-1)
    02.6s M12e Kotoshoho (1-0) hatakikomi M13e Meisei (0-1)
    03.5s M11w Kotoshogiku (1-0) yorikiri M12w Kaisei (0-1)
    01.5s M11e Chiyotairyu (1-0) hatakikomi M10w Kotoeko (0-1)
    02.0s M9w Onosho (1-0) oshitaoshi M10e Sadanoumi (0-1)
    01.8s M8w Wakatakakage (1-0) oshidashi M9e Enho (0-1)
    21.6s M7e Ryuden (1-0) yorikiri M8e Tokushoryu (0-1)
    03.5s M6w Kagayaki (1-0) oshitaoshi M7w Aoiyama (0-1)
    110.7s M6e Takayasu (1-0) yorikiri M5w Takarafuji (0-1)
    11.8s M5e Kiribayama (1-0) yorikiri M4w Tochinoshin (0-1)
    15.9s M3w Terutsuyoshi (1-0) yorikiri M4e Yutakayama (0-1)
    05.3s M3e Myogiryu (1-0) oshidashi K1e Okinoumi (0-1)
    12.4s M2w Tamawashi (1-0) tsukiotoshi S2e Daieisho (0-1)
    10.4s S1w Mitakeumi (1-0) oshidashi M2e Hokutofuji (0-1)
    02.8s S1e Shodai (1-0) oshidashi M1w Takanosho (0-1)
    04.3s O1w Takakeisho (1-0) oshidashi M1e Terunofuji (0-1)
    16.1s K1w Endo (1-0) sukuinage O1e Asanoyama (0-1)
    • Like 4
    • Thanks 1

  22. Day 15

    06.0s M12w Shohozan (5-10) oshidashi J5w Ichinojo (9-6)
    04.8s M12e Sadanoumi (8-7) yorikiri M16e Nishikigi (6-9)
    02.9s M11w Tochinoshin (10-5) hatakikomi M15e Kotoshoho (8-7)
    09.6s M10e Kaisei (6-9) tsukidashi M11e Shimanoumi (5-10)
    01.4s M14w Wakatakakage (10-5) oshidashi M8e Ishiura (4-11)
    04.0s M16w Kotoeko (10-5) hatakikomi M7e Terutsuyoshi (8-7)
    05.4s M6w Ryuden (7-8) yorikiri M13w Kotonowaka (4-6-5)
    01.1s M5w Hokutofuji (9-6) hatakikomi M14e Kotoshogiku (8-7)
    01.6s M8w Chiyotairyu (6-9) tsukiotoshi M4w Aoiyama (5-10)
    21.0s M9w Ikioi (3-12) shitatenage M4e Kagayaki (5-10)
    18.2s M3w Kiribayama (6-9) uwatehineri M3e Takarafuji (5-10)
    04.2s M2w Onosho (2-13) shitatenage M15w Chiyomaru (4-11)
    05.1s M13e Takayasu (10-5) hikiotoshi M2e Takanosho (8-7)
    19.4s M1w Yutakayama (5-10) oshitaoshi M6e Enho (5-10)
    04.8s M1e Endo (8-7) yorikiri M7w Tokushoryu (7-8)
    09.2s M9e Tamawashi (10-5) uwatenage K1w Okinoumi (9-6)
    02.5s K1e Daieisho (11-4) hikiotoshi M10w Myogiryu (10-5)
    05.7s M17e Terunofuji (13-2) yorikiri S1w Mitakeumi (11-4)
    09.8s O1w Asanoyama (12-3) oshidashi S1e Shodai (11-4)
     

    • Like 2
    • Thanks 1

  23. Day 14

    03.4s M13e Takayasu (9-5) yorikiri M16e Nishikigi (6-8)
    02.9s M12e Sadanoumi (7-7) yorikiri M14e Kotoshogiku (8-6)
    --------- M12w Shohozan (4-10) fusen M17w Kotoyuki (6-8)
    02.2s M15w Chiyomaru (4-10) yorikiri M11e Shimanoumi (5-9)
    03.3s M10w Myogiryu (10-4) hatakikomi M15e Kotoshoho (8-6)
    06.3s M14w Wakatakakage (9-5) oshidashi M9e Tamawashi (9-5)
    02.6s M11w Tochinoshin (9-5) uwatedashinage M5w Hokutofuji (8-6)
    28.6s M4e Kagayaki (5-9) yorikiri M13w Kotonowaka (4-5-5)
    01.3s M3e Takarafuji (5-9) tsukiotoshi M10e Kaisei (5-9)
    04.4s M3w Kiribayama (5-9) yorikiri M8w Chiyotairyu (5-9)
    03.3s M2e Takanosho (8-6) oshidashi M7w Tokushoryu (7-7)
    03.5s M2w Onosho (1-13) oshidashi M9w Ikioi (2-12)
    02.6s M1e Endo (7-7) uwatenage M6w Ryuden (6-8)
    06.7s M1w Yutakayama (4-10) oshidashi M8e Ishiura (4-10)
    03.4s K1e Daieisho (10-4) tsukitaoshi M6e Enho (5-9)
    02.5s K1w Okinoumi (9-5) tsukiotoshi M4w Aoiyama (5-9)
    06.4s S1e Shodai (11-3) yorikiri M17e Terunofuji (12-2)
    11.0s S1w Mitakeumi (11-3) sukuinage M16w Kotoeko (9-5)
    01.7s M7e Terutsuyoshi (8-6) ashitori O1w Asanoyama (11-3)
     

    • Like 1
    • Thanks 1

  24. Day 13

    12.1s M11w Tochinoshin (8-5) yorikiri M15w Chiyomaru (3-10)
    10.7s M11e Shimanoumi (5-8) oshitaoshi M17w Kotoyuki (6-7)
    05.2s M10w Myogiryu (9-4) hatakikomi M14w Wakatakakage (8-5)
    29.7s M16e Nishikigi (6-7) yorikiri M10e Kaisei (5-8)
    02.2s M9e Tamawashi (9-4) tsukidashi M16w Kotoeko (9-4)
    01.9s M15e Kotoshoho (8-5) hatakikomi M8w  Chiyotairyu (5-8)
    12.1s M13e Takayasu (8-5) hatakikomi M8e Ishiura (4-9)
    06.4s M7w Tokushoryu (7-6) yorikiri M12e Sadanoumi (6-7)
    24.7s M6w Ryuden (6-7) yorikiri M14e Kotoshogiku (8-5)
    02.9s M7e Terutsuyoshi (7-6) yorikiri M3w Kiribayama (4-9)
    00.7s M12w Shohozan (3-10) hatakikomi M2w Onosho (0-13)
    04.9s M2e Takanosho (7-6) hatakikomi M3e Takarafuji (4-9)
    08.0s M1w Yutakayama (3-10) sotogake M9w Ikioi (2-11)
    06.1s M5w Hokutofuji (8-5) hatakikomi M1e Endo (6-7)
    07.4s K1w Okinoumi (8-5) oshitaoshi M6e Enho (5-8)
    17.1s K1e Daieisho (9-4) tsukiotoshi M4w Aoiyama (5-8)
    02.2s S1w Mitakeumi (10-3) hikiotoshi M4e Kagayaki (4-9)
    10.6s M17e Terunofuji (12-1) yorikiri O1w Asanoyama (11-2)
    --------- S1e Shodai (10-3) fusen Y1e Hakuho (10-3)
     

    • Like 1
    • Thanks 1

  25. Day 12

    06.2s J2e Tobizaru (7-5) shitatenage M15w Chiyomaru (3-9)
    33.9s M14w Wakatakakage (8-4) yorikiri M16e Nishikigi (5-7)
    04.6s M11w Tochinoshin (7-5) hatakikomi M12w Shohozan (2-10)
    11.7s M12e Sadanoumi (6-6) uwatedashinage M10e Kaisei (5-7)
    04.7s M10w Myogiryu (8-4) yorikiri M14e Kotoshogiku (8-4)
    17.8s M17e Terunofuji (11-1) yorikiri M9e Tamawashi (8-4)
    04.9s M13e Takayasu (7-5) uwatenage M9w Ikioi (2-10)
    03.3s M17w Kotoyuki (6-6) oshidashi M8e Ishiura (4-8)
    43.9s M11e Shimanoumi (4-8) tsukiotoshi M8w Chiyotairyu (5-7)
    00.9s M7e Terutsuyoshi (6-6) ashitori M15e Kotoshoho (7-5)
    05.5s M16w Kotoeko (9-3) sukuinage M7w Tokushoryu (6-6)
    07.5s M2e Takanosho (6-6) yorikiri M6w Ryuden (5-7)
    01.6s M4w Aoiyama (5-7) hatakikomi M2w Onosho (0-12)
    05.9s M1e Endo (6-6) yorikiri M3e Takarafuji (4-8)
    10.3s M1w Yutakayama (2-10) oshidashi M3w Kiribayama (4-8)
    03.0s K1w Okinoumi (7-5) tsukiotoshi M4e Kagayaki (4-8)
    07.8s S1e Shodai (9-3) kimedashi M6e Enho (5-7)
    --------- K1e Daieisho (8-4) fusen O1e Takakeisho (8-4)
    10.6s O1w Asanoyama (11-1) sukuinage M5w Hokutofuji (7-5)
    04.1s S1w Mitakeumi (9-3) tsukiotoshi Y1e Hakuho (10-2)
     

    • Like 1
    • Thanks 1